Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ilość spędzonych godzin za kółkiem a wypadki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    blackrs, ok. rozumieć :wink:

    Komentarz


    • #27
      blackrs jest dokładnie tak jak piszesz...czasami 8h w pracy może człowieka bardziej zmęczyć niż 12h za kierownicą...
      Ja mam teraz taki zapierdziel, że już się nie mogę doczekać jak se jutro odpocznę wracając 3h z lubuskiego do domu :lol:

      Podobnie, jak w majówkę spełniłem marzenia małżonki i ją do paryżewa zabrałem - tak mnie przegoniła przez ten tydzień zwiedzania, że ostatnie dni skreślałem godziny kiedy w końcu będę sobie mógł spokojnie posiedzieć te 1500km za kółkiem :lol: :lol: :lol:

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez dato
        Podobnie, jak w majówkę spełniłem marzenia małżonki i ją do paryżewa zabrałem - tak mnie przegoniła przez ten tydzień zwiedzania, że ostatnie dni skreślałem godziny kiedy w końcu będę sobie mógł spokojnie posiedzieć te 1500km za kółkiem :lol: :lol: :lol:
        he nawet nie pytam jak cie przegoniła :P w końcu Paryż miasto zakochanych
        BYŁA o1 rs
        BYŁA o2 1.6
        JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

        Komentarz


        • #29
          Yyyyy..., 11 lat po ślubie i z dzieckiem w pokoju to z przeżyć metafizycznych tylko nogi w dupę wchodziły coraz głębiej

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez dato
            to z przeżyć metafizycznych tylko nogi w dupę wchodziły coraz głębiej
            dato, normalnie oplułem monitor :lol: :lol: :lol: :lol:
            NajtFukinPatrol North-West

            UNIDEN 510 XL + ML145

            BYŁ ASZ
            PÓŹNIEJ BYŁ BKD
            BYŁA TEŻ CEGA
            A TERAZ JEST SUPERB CBBB
            MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

            Komentarz


            • #31
              No to fajno, lubię nieść radość i szczęście, a w sumie rzadko mi się zdarza

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez Alonzo_
                żyjemy w posranych czasach
                Jak ja zajebiście lubię usprawiedliwianie każdej patologii tym sloganem. Powinnien on brzmieć "pozwoliliśmy się "górze" tak poustawiać że żyjemy jak pojebani i dalej z tym nic nie robimy".
                Nic osobiście Alonzo, chwyciłem tylko tą kwestię, bo ktoś dopuścił do tego że posrane czasy nadeszły.

                Zamieszczone przez dato
                większość te badania kupuje bo i tak 3/4 by nie zdała :O
                Wszystko w temacie.
                Ja robię za każdym razem jak mi wychodzą. Nie to że chcę być jakiś prawilniak na siłę, ale dla własnej ciekawości wole rozwiązać te parę łamigłówek i odsiedzieć w ciemni, żeby wiedzieć czy ze refleksem, myśleniem i wszystkim innym jeszcze dobrze, czy już źle. Kupują może 50-latkowie z zakorzenionym podejściem z poprzedniego systemu "no huj mom to zaś rozwiunzywoć, jok mi sie to nie przydo", ale ja obserwuję taką tendencję że młodzi jakoś bardziej się garną żeby poświęcić te 2-3 godziny i zaliczyć całość duszą i ciałem, a nie banknotem.

                PS:Swoją drogą, jako taksówkarz przeważnie ciągnę sobotnie dniówki do wczesnych niedzielnych poranków i kiedy koło 6 rano w niedziele wiozę jakichś klientów na pociąg, to przeważnie zadają pytanie "zaczyna pan pracę?" a ja odpowiadam "nie, zaraz kończę" i nikt nie jest zszokowany, nikt nie każe się wysadzać, nikt nie grozi donosem, nikt nie krzyczy że to niebezpieczne a w tym momencie często jestem już w 12-14 godzinie swojej pracy. Nie mniej - znam limit swojego organizmu. Za łebka dziwiłem się jak wogóle można wychodzić zza kierownicy, przecież to takie fajnie non-stop jeździć. Z tego błędu wyprowadziła mnie 30-godzinna podróż z południa Włoch do Polski (z awarią auta w tle), odbyta w wieku 20 lat i z jednego podejścia, zero snu, przerwa tylko na tankowanie i toaletę, no i bonus w postaci 3 -godzinnego postoju podczas którego usunąłem na czas podróży termostat, który się zawiesił i grzał się silnik kiedy było pod górkę w Alpach. Poradziłem sobie sam z jego usunięciem i ruszyłem w dalsza trasę. Dojechałem do domu siłą rozpędu bo koło Katowic miałem już majaki. Potem miałem awers do prowadzenia auta na jakiś tydzień, więc jestem sobie w stanie wyobrazić, że np.TIRowiec jeżdżący zawodowo około 10 lat i wracając z jednej takiej trasy, mając w niedalekiej perspektywie kolejna trasę, ma prawo czuć zmęczenie nawet jeśli jest tego nieświadomy.
                Artur

                Komentarz


                • #33
                  Dlaczego w Holandii, skandynawii czy np Kanadzie wszyscy jeźdzą przepisowo? Nikomu sie nie spieszy, każdy sie wpuszcza itp itd?

                  Odpowiedz jest lekarstwem, na cwaniaków na drodze i ilość potencjalnych "morderców" podróżujących zderzak w zderzak z nami.

                  Ja zauważam u siebie prawidłowość, im dłużej jade, tym szybciej jade. Wiec jednak ten czas za kółkiem ma znaczenie dla niektórych np dlamnie. :diabelski_usmiech
                  Inline 5 cylinders

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez dato
                    No to fajno, lubię nieść radość i szczęście, a w sumie rzadko mi się zdarza
                    oczywiście bez złośliwości

                    powalił mnie układ słów w tym sformułowaniu :lol:
                    NajtFukinPatrol North-West

                    UNIDEN 510 XL + ML145

                    BYŁ ASZ
                    PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                    BYŁA TEŻ CEGA
                    A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                    MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                    Komentarz


                    • #35
                      mnie tez
                      BYŁA o1 rs
                      BYŁA o2 1.6
                      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                      Komentarz


                      • #36
                        Nie pisałem złośliwie

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez dato
                          Nie pisałem złośliwie
                          dato bo sie nie rozumiemy :lol:

                          chodziło mi o to że nie śmiałem się z Ciebie tylko z tego co napisałes a raczej w jaki sposób to napisałeś
                          NajtFukinPatrol North-West

                          UNIDEN 510 XL + ML145

                          BYŁ ASZ
                          PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                          BYŁA TEŻ CEGA
                          A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                          MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                          Komentarz


                          • #38
                            A ja piszę, że mnie to strzyka, bo napisałem z jednej strony prawdę, z drugiej żartobliwie, z trzeciej oba świadomie i na serio się cieszę, że komuś humor poprawiłem !
                            No i nie chciałbym się o to pokłócić :lol:
                            Pozdrowionka.

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X